AQUAHUM 100ml

89,00 Kč

včetně DPH 21 %Děkujeme za Vaši objednávku.
ks
Katalog: CHAQHUM100
Výborný huminový přípravek, vhodný pro potěr i
dospělé ryby.

Popis

Díky svému unikátnímu složení a nejvyšší čistotě má Aquahum™ daleko širší spektrum účinků na fyziologii ryby, než je akvarista zvyklý očekávat. Hlavní účinky se dají shrnout do následujících bodů:

protiplísňový efekt (jak u jiker, tak i u potěru i dospělých jedinců)
antistresový efekt (výskyt nemocí, chladná voda, přítomnost škodlivin, transport…..)
zlepšení příjmu potravy
zlepšení vytíratelnosti
omezení výskytu šnečků
zlepšení růstu a zdravotního stavu akvarijních rostlin
zlepšení efektu podávaných léčiv či snížení jejich dávek
výrazné prodloužení doby života živých artemií i ve sladké vodě a tím zajištění živé potravy pro nejmenší potěr po výrazně delší dobu.

Preventivní používání Aquahumu™ zajistí v akváriu „lepší náladu“, rybky jsou živější, neschovávají se za kameny a vyhledávají aktivně potravu. Vzhledem k univerzálnímu pozitivnímu účinku huminových látek na živou buňku (viz. složka O HUMÁTECH, kapitola MECHANISMUS PŮSOBENÍ HUMINOVÝCH LÁTEK NA ŽIVÉ BUŇKY) není důležité, zda konkretní druh ryby se mohl či nemohl ve svém původním prostředí setkat s huminovými látkami.

Díky vysoké koncentrovanosti preparátu (= nízké dávky) a také vysokému obsahu nízkomolekulární části (= žlutohnědá barva na rozdíl od černé u huminových kyselin) dostává voda v akváriu po aplikaci Aquahumu™ pouze zlatavou barvu a není tím tudíž nijak narušen estetický požitek z akvária.
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím