Živá krmiva

Zobrazení: TextGalerie

Patentka JUMBO živá 1kg

Katalog: KZPATJ1000 Pouze na objednávku Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.

1 490,00 Kč

včetně DPH 21 %

Koretra živá 1kg

Katalog: KZKOR1000 Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.

730,00 Kč

včetně DPH 21 %

Mikry - krmné

Katalog: KZMIKK Anguillula rediviva - MIKRY Háďátko octové Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.

120,00 Kč

včetně DPH 21 %

Trepka živá 250ml - násada

Katalog: KZTRE250 Živé krmivo, které máte stále k dispozici. Pro drobné potěry těsně po rozplavání. Opatrně krmíme vaječným žloutkem konzervovaným solí. Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.
Trepka živá 250ml - násada

29,00 Kč

včetně DPH 21 %

Trepka živá 1000ml - krmné

Katalog: KZTRE1000 Živé krmivo, které máte stále k dispozici. Pro drobné potěry těsně po rozplavání. Opatrně krmíme vaječným žloutkem konzervovaným solí. Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.
Trepka živá 1000ml - krmné

59,00 Kč

včetně DPH 21 %

Mikry - násada

Katalog: KZMIKN Anguillula rediviva - MIKRY Háďátko octové Živé krmivo zasíláme pouze prostřednictvím kurýra ČD, při ostatních způsobech dopravy jsou veškerá rizika na straně zákazníka. U tohoto druhu zboží v některých případech účtujeme balné, zákazníka předem informujeme o jeho výši.

39,00 Kč

včetně DPH 21 %
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím