Živá krmiva

Zobrazení: TextGalerie

Patentka JUMBO živá 1kg

Katalog: KZPATJ1000 Pouze na objednávku Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v letním období tepelnou brzdu (sekce doprava). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

1 490,00 Kč

včetně DPH 21 %

Patentka živá "slaná" 1kg

Katalog: KZPATR1000 Pouze na objednávku Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v letním období tepelnou brzdu (sekce doprava). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

490,00 Kč

včetně DPH 21 %

Grindal - krmné

Katalog: KZGRIK Enchytraeus buchholzi G R I N D A L Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

179,00 Kč

včetně DPH 21 %

Nitěnka živá 1L

Katalog: KZNIT1000 Pouze na objednávku Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v letním období tepelnou brzdu (sekce doprava). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

850,00 Kč

včetně DPH 21 %

Koretra živá 1kg

Katalog: KZKOR1000 Pouze na objednávku Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v letním období tepelnou brzdu (sekce doprava). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

850,00 Kč

včetně DPH 21 %

Mikry - krmné

Katalog: KZMIKK Anguillula rediviva - MIKRY Háďátko octové Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

129,00 Kč

včetně DPH 21 %

Grindal - násada

Katalog: KZGRIN Enchytraeus buchholzi G R I N D A L Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

99,00 Kč

včetně DPH 21 %

Trepka živá 1000ml - krmné

Katalog: KZTRE1000 Živé krmivo, které máte stále k dispozici. Pro drobné potěry těsně po rozplavání. Opatrně krmíme vaječným žloutkem konzervovaným solí. Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.
Trepka živá 1000ml - krmné

99,00 Kč

včetně DPH 21 %

Trepka živá 250ml - násada

Katalog: KZTRE250 Živé krmivo, které máte stále k dispozici. Pro drobné potěry těsně po rozplavání. Opatrně krmíme vaječným žloutkem konzervovaným solí. Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.
Trepka živá 250ml - násada

45,00 Kč

včetně DPH 21 %

Mikry - násada

Katalog: KZMIKN Anguillula rediviva - MIKRY Háďátko octové Doporučujeme doobjednat PVC BOX ( sekce doprava) a v zimním období topný sáček (sekce transportní sáčky). Ideální osobní odběr po dohodě, neposkytujeme záruky za rizika spojená s přepravou.

55,00 Kč

včetně DPH 21 %
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím